OT Artwork - шаблон joomla Новости

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   Tel: 0224 251 44 94 

Ana Sayfa/Hakkımızda

Bizden Haberler

Neden Levent Elektrik?

Bilgi, Deneyim, Güven

Levent Elektrik 2006 yılında Fatih Levent Elektrik adıyla şahıs firması olarak iş hayatına başlamıştır. 2011 yılında Fatih Levent Elektrik Elektronik İnş.Taah.San.Tic.Ltd. Şirketi olarak iş hayatına yeni, güçlü bir biçimde devam etmeye ve gelişmeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana Bilgi, Deneyim Güven temelinde çalışan firmamız müşterilerine sağladığı kaliteli ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle hızla büyümektedir.
Firmamız çalışma alanları; malzeme satışı,proje ve müşavirlik,elektrik taahhüt konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve Müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

Demo Picture

 

2006 yılından bu yana Elektrik-Elektronik sistemler üzerine faaliyet gösteren firma "Bilgisi, Deneyimi ve müşterilerine sunduğu Güven" ile firmanız için en iyi çözüm ortağınız olmaktadır. Referanslarımız haklı gururumuz ve en büyük güven noktamızdır.
Sunduğumuz hizmetler ile komple bir çözüm sistemi üzerine çalışan Levent Elektrik anında teknik destek, detaylı projelendirme ve mühendislik, zamanında teslim, sürekli kontrol vasıflarını kendi iş politikası edinmişdir.
Uluslararası kalite standartlarında projeler sunan ve teslim eden Levent Elektrik kalite kavramını ve standartlarını yakalamış bunu müşterilerine yansıtmada azami gayreti göstermekte olmuş kalite için bilinçli çalışmalara imza atmıştır.
Siz sevgili dost ve müşterilerimize bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.
LEVENT ELEKTRİK

 Levent Elektrik Müşteri Hizmetleri Telefon Numaramız.
Hafta içi 08:00-18:00 arası 0224 251 4494